دکتر آناهیتا والی

متخصص پوست و مو


كلينيك سپيد

نشانی مطب

فوتوتراپي در مطب

تجهيزات جديد مطب

خدمات ارايه شده در مطب

بیوگرافی


در بيست و يكم تير ماه ١٣٥٠ خورشيدي در تهران ديده به جهان گشودم . پدرم آقاي محمد والي و مادر مرحومم خانم مهين بانو ذوالفقاري هر دو اصفهاني بودند . پس از هفت سال به اصفهان آمديم . تحصيلات ابتدايي را در دبستان افشار و ايران نو (نداي اسلام ) و راهنمايي را در مدرسه ي آيندگان گذراندم . تحصيلات متوسطه را در دبيرستان بهشت آيين به پايان رسانده و در سال١٣٦٨ در رشته ي پزشكي دانشگاه علوم پزشكي اصفهان پذيرفته شده و با علاقه ي وافر به تحصيل پزشكي پرداختم .
در سال ١٣٧١ موفق به كسب رتبه ي سوم در امتحانات جامع علوم پايه شدم . در سال ١٣٧٤ موفق به كسب رتبه ي دوم در امتحانات جامع پيش كارورزي شدم . در سال ١٣٧٦ با كسب رتبه ي اول در بين چهارصد دانشجوي پزشكي ورودي سال ٬٦٨با ارايه ي پايان نامه با عنوان ((بررسي شيوع آنمي در بيماران تحت همودياليز مبتلا به ديابت )) با سرپرستي استاد ارجمند سركار خانم دكتر شهر زاد شهيدي ٬ فارغ التحصيل شده و اين امتياز به من داده شد كه بدون انجام خدمات قانوني در امتحان دستياري شركت كنم . به لطف پروردگار بلافاصله در رشته ي پوست پذيرفته شدم .
چهار سال تحصيل در رشته ي تخصصي پوست در حضور اساتيد گرانقدري چون آقاي دكتر مرتضي مقدادي ٬ آقاي دكتر علي اصيليان و سركار خانم دكتر شهلا انشاييه و ... از بهترين سال هاي عمرم بود زيرا شيريني يادگيري با تولد دختر عزيزم پرتو همراه شد .
در سال ١٣٨٠ با كسب رتبه ي اول كشوري در امتحان بورد شفاهي و كسب رتبه ي دوم كشوري در امتحان كتبي ٬ دانشنامه ي تخصصي را كسب كردم .موضوع پايان نامه من در مقطع دكتراي تخصصي بررسي تاثير تزريق سولفات روي٢٪در درمان ليشمانيوز جلدي حاد بود كه با راهنمايي آقايان دكتر اصيليان و دكتر شاه طالبي و سركار خانم دكتر ايرجي انجام شد . سپس به عنوان عضو هييت علمي تمام وقت جغرافيايي در دانشكده ي پزشكي دانشگاه علوم پزشكي اصفهان مشغول به كار شدم . هم زمان در درمانگاه هاي پوست بيمارستان شهيد بهشتي و بيمارستان خورشيد به مداواي بيماران پرداختم . شيريني اين سال ها يادگيري ٬ آموختن٬ آموزش دادن ٬ نگارش مقالات و كتاب و شركت در كنگره هاي متعدد داخلي و خارجي بود .
خداوند مهربان دختر ديگري به نام آفرين به من بخشيد . در سال ١٣٨٦ در حالي كه مدارك آموزشي – پژوهشي خود را جهت كسب رتبه ي دانشياري به هييت مميزه دانشگاه تحويل داده بودم ٬ سرنوشت طور ديگري رقم خورد . از دانشگاه خارج شده و به عنوان نيروي اعزامي جمهوري اسلامي ايران در دبي مشغول به كار شدم . در امتحان D.O.H با كسب درجه ي عالي پذيرفته شدم . پس از گذشت يك سال و اندي به اين نتيجه رسيدم كه خدمت به هم وطنانم را ترجيح مي دهم . نداي وطنم وطنم در درونم پيچيد در حالي كه بيشتر پزشكان آنجا مشغول تدارك براي ادامه ي كار در كانادا ٬انگليس و ... بودند و با وجود شرايط كار بسيار خوب به ايران باز گشتم و تمام كوشش خود را صرف رسيدگي به مراجعانم نمودم .
سپاس بسيار خدا را كه مطب پر رونقي دارم و به لطف مردم فهيم كشورم٬ احساس خرسندي مي كنم . هنگامي كه بيماراني كه اولين بار نه سال پيش در درمانگاه شهيد بهشتي خدمتي به آنان كرده ام به مطب مراجعه مي كنند ٬ نسيمي خوش بر قلبم مي وزد .
در شب كوچك من اما .
باد با برگ درختان ميعادي دارد
(شعر از فروغ فرخزاد )

مطالب ویـژه


دستورالعمل هاي مشكلات شايع


مقالات پژوهشی


مطالب و مقالات


بیوگرافیخدمات ارائه شده در مطببرنامه هفتگي و نشاني مطبخوب و بدمقالات پژوهشیمطالب و مقالاتدستورالعمل هاي مشكلات شامیکرونیدلینگليزر ليپوليزليزر فتوفشيالدر مو پن چيست؟كربوكسى تراپى چيست؟تشخیص و درمان بیماریهای جوانسازی ماندگار با تزرييوگاوزيبائي