دکتر آناهیتا والی

متخصص پوست و مو


كلينيك سپيد

نشانی مطب

فوتوتراپي در مطب

تجهيزات جديد مطب

خدمات ارايه شده در مطب

ازدواج فامیلی،یاس و ناامیدی

نوشته های یک مادر

در آبانماه 1358 در حالیکه 13 سال داشتم به عقد پسر خاله خودم در آمدم تو سال بعد یعنی در آبانماه 1360 به خانه بخت رفتم در آن سالها که هجوم دشمن. به میهن اسلامی آسایش و آرامش را از ملت ایران سلب کرده بود ما هم از این گردونه خارج نبودیم در سال 1363 اولین فرزندمان به دنیا آمد، دختری زیبا و ساکت که به ظاهر هیچگونه شکلی نداشت و 2 سال بعد فرزند دوم ما پا به عرصه وجود گذاشت .با یک دنیا سختی ومشقت از همان روزهای اول سرو کارمان افتاد به آزمایشگاه و رادیولوژی و ارتوپدی، هر چند روز یکبار یا چند هفته یکبار صبح که از خواب بیدار می شد یکی از استخوانهایش شکسته بود که می بایست آن عضو شکسته را گچ می گرفتیم و به دنبال آن گریه بود و بی قراری تا اینکه پس از آزمایشات متعدد و مشاوره های پی در پی پزشکی مشخص گردید که فرزند ما بیماری استخوان سازی ناقص دارد و درمانی برای او نیست، دختر اولی وقتیکه 11 ساله شد و در کلاس اول راهنمایی شاگرد ممتاز بود با یک سرماخوردگی ساده و ظرف مدت 24 ساعت قلبش از تپش افتاد و به دیار باقی شتافت و اما فرزند دوم پس از سالها رنج و مشقت و با کوله باری از درد و محنت در حالیکه در کلاس سوم راهنمایی بود و فقط 15 بهار از عمرش می گذشت در کنار آرامگاه خواهرش جای گرفت و روزگاری سخت و پراندوه برای باقی گذاشت که در نهایت این بود حاصل یک ازدواج فامیلی دختر خاله و پسر خاله بنا به تشخیص پزشکانیکه ما را در آن سالها یاری کردند.


آدرس مطب : اصفهان ، خیابان فیض ، ابتدای خیابان ارباب
تلفن : 36627780 - 0313

نظرات کاربران درباره این مطلب :

afzal [ 1392-09-02 ]
سلام ,این مطلب مال خودتونه خانم دکتر یا از زبان نادر دیگه ای هستش؟؟؟؟؟ اولش که عنوان مطلب رو دیدم به دلایلی که اینجا جاش نیست عرض کنم واسم خیلی جالب به نظر اومد ذوق کردم حتی ... اما وقتی مطلب رو کامل خوندم به خاطر همون دلایل که گفتم جاش اینجا نیست خیلی دلسرد و نا امید شدم و بدجوری الان دلم گرفته . . .! راستی به دختر خالم که عاشق همیم و قراره باهم ازدواج کنیم ! آدرس مطب شما رو دادم که تشیف بیارن واسه مشکل پوستشون .... حتما قسمتی بوده که اسمتون رو در گوگل سرچ کنم تا نشانه ای ازتون پیدا کنم و بیام وارد سایتتون کلی ذوق کنم اولش بعد چشم به این مطلب بیفته ... سرتون رو درد آوردم خانم دکتر .... با تشکر .

sara [ 1392-05-07 ]
خانوم دکتر! من خیلی ناراحت شدم. مطالب شاد بذارید تورو خدا

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
بیوگرافیخدمات ارائه شده در مطببرنامه هفتگي و نشاني مطبخوب و بدمقالات پژوهشیمطالب و مقالاتدستورالعمل هاي مشكلات شامیکرونیدلینگليزر ليپوليزليزر فتوفشيالدر مو پن چيست؟كربوكسى تراپى چيست؟تشخیص و درمان بیماریهای جوانسازی ماندگار با تزرييوگاوزيبائي