دکتر آناهیتا والی

متخصص پوست و مو


كلينيك سپيد

نشانی مطب

فوتوتراپي در مطب

تجهيزات جديد مطب

خدمات ارايه شده در مطب

راه حل هاى پيلينگ و تجديد سطح

روش هاى پيلينگ یا لایه برداری و تجديد سطح صورت ، براى
▫️ صاف شدن
▫️ جوان تر شدن
▫️ رنگ يكنواخت تر
▫️ كمى سفيد تر شدن پوست انجام مى شوند.
اين روش ها براى بيمار جوانى كه پوست محكم ترى دارد، اما اسكار يا رنگدانه در صورت دارد، عالى هستند. همچنين مى تواند برخى ضايعات پيش سرطانى يا سرطان هاى سطحى پوست را بردارد، بنابراين اين روش علاوه بر منافع زيبايى، منافع پزشكى نيز دارد. براى درمان لكه هاى تيره، ليزرهاى مختلف وجود دارد،اما اگر كيفيت پوست شما به طور كلى آسيب ديده باشد، پيلينگ كامل صورت بهتر است.

در صورتى كه روش پيلينگ يا لايه بردارى سطحى و نو سازى سطح پوست با روش مواد شيميايى را انتخاب ميكنيد بايد بپذيريد كه مدت طولانى حداقل ٨ هفته از نور آفتاب به طور جدى پرهيز بفرماييد. پرهيز جدى از آفتاب به اين معناست كه حتى از اشعه هايى كه به طور غير مستقيم مثلا از شيشه پنجره منزل يا اتومبيل به صورت مى رسد و حتى نور لامپ هاى مهتابى پرهيز شود و پوششى روى صوت باشد. اگر چه اين روش محدوديت هايى از نظر اجتماعى براى شما در ٨ هفته اول ايجاد مى كند اما با توجه به هزينه هاى كمى كه دارد روشى مناسب و قابل توصيه براى بيمارانى كه پس از عمل پرهيز مربوط به آن را با دقت رعايت مى كند، می باشد.

چنانچه پوست شما سفيد تا گندمگون مى باشد اين روش پيشنهاد مى شود و عالى ترين نتيجه در مواردى است كه شخص پوست روشن و چشمانى روشن دارد. بنابراين به پزشك متخصص مراجعه و حتما او را در انتخاب بهترين گزينه درمانى خود مشاركت دهيد. براى پوست هاى تيره و گاهى حتى پوست هاى روشن كه چشمانى بسيار تيره و رنگ موهاى تيره دارند ممكن است بعد از پيلينگ على رغم اينكه پرهیز کامل از نور انجام مى شود باز هم تغييرات رنگ دانه ايى ايجاد شود و به همین دلیل توصیه نمی شود.


آدرس مطب : اصفهان ، خیابان فیض ، ابتدای خیابان ارباب
تلفن : 36627780 - 0313

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
بیوگرافیخدمات ارائه شده در مطببرنامه هفتگي و نشاني مطبخوب و بدمقالات پژوهشیمطالب و مقالاتدستورالعمل هاي مشكلات شامیکرونیدلینگليزر ليپوليزليزر فتوفشيالدر مو پن چيست؟كربوكسى تراپى چيست؟تشخیص و درمان بیماریهای جوانسازی ماندگار با تزرييوگاوزيبائي