دکتر آناهیتا والی

متخصص پوست و مو


كلينيك سپيد

نشانی مطب

فوتوتراپي در مطب

تجهيزات جديد مطب

خدمات ارايه شده در مطب

ليزر ليپوليز

لیزر لیپولیز:
لیزر لیپولیزروشی برای از بین بردن بافت چربی مقاوم به رژیم و ورزش می باشد. این چربیها معمولاً در ناحیه ی غب غب، پشت و زیر بازو،کمر، باسن، سطوح داخلی و خارجی رانها و شکم مخصوصاً در خانمها پس از حاملگی و زایمان پایدار می شود. اشخاص که پس از رژیم و ورزش به وزن ایده آل نمی رسند و 5تا 6 کیلوگرم آنرا از دست نمی دهند می توان با این روش کم تهاجم درمان نمود.

روش عمل به این صورت می باشچ که ابتدا حجم نسبتاً زیاد (حدود 1تا 3 لیتر) بی حسی رقیق شده به موضع تزریق می شود و سپس پروب لیزر که 1 تا 2 میلی متر قطر دارد به محل وارد شده و سلولهای چربی در اثر تعامل با نور لیزر و گرم شدن ، تجزيه می شوند.

اکنون پزشک می تواند چربی از بین رفته را با ساکشن خارج نموده یا آنرا باقی گذارد تا از طریق سیستم متابولیکی و لنفالیک بدن خارج شود . مزایای این روش نسبت به لیپوساکشن معمولی عبارتند از : - عوارض کمتر( خطر خونریزی و درد پس از عمل قابل اغماض بوده و خطر آمبولی چربی وجود ندارد)

نیاز به بیهوشی عمومی وجود ندارد و به طور سرپایی انجام می شود. اثر سفت شدن پوست که با لیزر رخ می دهد با نتایج زیبایی عالی همراه است . در رسوبات پوست چربی کوچک مثل زیر چشم، گونه ها و غب غب با پاسخ عالی همراه است.
پس از عمل بیمار به سرعت به کار و زندگی عادی خود برمی گردد و تنها باید مدتی از پانسمان فشاری مثل گنهای محکم در ناحیه شکم استفاده نمایند. لیزر لیپولیز برای درمان مواردی چون تعریق زیاد زیر بغل، جوشها و التهابات زیر بغل(هیدرآدنیت سوپوراتیو) ، یزرگ شدن سینه در آقایان (ژنیکوماستی)، کارساز و مفید می باشد.

لطفاَ توجه فرمایید که لیزر لیپولیز درمان چاقی نمی باشد بلکه روشی هست برای تراش دادن بدن و طراحی یا پیکر تراشی به منظور زیباییی.

سخنراني اينجانب در كنگره بيماريهاي پوست ودرمانهاي جديد به همراه اسلايدها در فايل زير در دسترس ميباشد

جهت دریافت فایل اینجا کلیک کنید


آدرس مطب : اصفهان ، خیابان فیض ، ابتدای خیابان ارباب
تلفن : 36627780 - 0313

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
بیوگرافیخدمات ارائه شده در مطببرنامه هفتگي و نشاني مطبخوب و بدمقالات پژوهشیمطالب و مقالاتدستورالعمل هاي مشكلات شامیکرونیدلینگليزر ليپوليزليزر فتوفشيالدر مو پن چيست؟كربوكسى تراپى چيست؟تشخیص و درمان بیماریهای جوانسازی ماندگار با تزرييوگاوزيبائي